Potpisivanje Ugovora - novo!

Poštovani roditelji!

Vrijeme za potpisivanje ugovora smo podjeli po objektima kao što možete vidjeti niže u tekstu. Molim sve roditelje čija djeca pohađaju neki drugi gradski vrtić (a nisu upis u naš vrtić riješili putem nultog upisa) ili neki od privatnih vrtića na području Vrapča, da prije potpisa Ugovora donesu "prijalznicu" iz svog starog vrtića. Ako će vam dijete i dalje pohađati taj vrtić tokom 7 i 8 mjeseca, molim Vas da kontaktirate našeg tajnika, gospodina Dražena Blažekovića na br tel 01 / 34 50 038 i na ove mailove ( vrtic-vrapce@zagreb.hr i dvvrapce.tajnistvo@metromail.hr), te mu objasnite Vašu situaciju jer ne možete potpisati Ugovor s Dječjim vrtićem Vrapče dok ste polaznik neke druge ustanove za predškolski odgoj i obrazovanje. Za sve Vas čije dijete pohađa neku drugu ustanovu objavit ćemo naknadno potpisivanje ugovora kada budete u mogućnosti donjeti "prijeznicu" iz starog vrtića. Ovo ne znači da gubite mjesto u našem vrtiću, nego da ne možete imati potpisan ugovor s dvije ustanove za predškolski odgoji i obrazovanje istovremeno.

Zahvaljujemo se na Vašem razumijevanju.

SKLAPANJE UGOVORA ZA PRIMLJENU DJECU ODVIJAT ĆE SE PREMA SLIJEDEĆEM RASPOREDU:

1. Objekt Nikole Gorjanskog 7            1. srpnja od 16 - 18 sati
2. Objekt Vrabečak 5                             1. srpnja od 16 - 18 sati
3. Objekt KErestinečkih žrtava 13       2. srpnja od 16 - 18 sati
4. Objekt Mihovila Gračanina 4a         2. srpnja od 16 - 18 sati
5. Rašljice 20                                         2. srpnja od 16 - 18 sati