Upis u vrtić

Prilikom upisnog postupka članovi stručno-razvojne službe Dječjeg vrtića Vrapče ostvaruju neposredan individualni kontakt s djecom i roditeljima. Prvi kontakt ostvaruje se putem inicijalnih intervjua sa svrhom prikupljanja značajnih podataka o rastu i razvoju, te navikama i općenito ponašanju djece.

Tijekom godine, pedagoginje, logogopedinja, defektologinja, zdravstvene voditeljice, odgojiteljice i psihologinja provode savjetovanje roditelja o djetetovim razvojnim potrebama ili teškoćama, a psihologinja daje roditeljima stručnu psihološku pomoć i podršku.

Ako želite unaprijediti roditeljsku kompetenciju, želite poboljšati komunikaciju s djetetom i uopće, ako vam je potrebna pomoć i podrška u roditeljskoj ulozi, javite se u naš vrtić i pomoći ćemo Vam.

Sve potrebno za upise možete preuzeti ovdje!